5
73 חוות דעת
 
 
 
אורי וצביה תיבון מורים לנהיגה ולתיאוריה
 
  דינמומטר  
  רשת של ביטחון לרכב שלך  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
אורי וצביה תיבון
 
 
 
לימודי נהיגה מצריכים סבלנות והרמוניה, וזו הסיבה לכך שאורי וצביה תיבון מצליחים להשיג תוצאות מעולות. אורי וצביה הם בעל ואישה, שמלמדים נהיגה מזה שנים רבות. השניים משלימים זה את עבודתה של זו, שכן אורי מלמד נהיגה מעשית וצביה, מורה במקצועה, מלמדת תיאוריה. אורי שימש כמדריך בקורס טיס וכמדריך ראשי למקצועות אחזקה תעופתיים בחיל האוויר בעת שירותו הצבאי. לאחר מכן קיבל הכשרה בהוראה ושימש כמורה וכמחנך בבית ספר תיכון. הוא החל ללמד נהיגה בשנת 1998, כאשר ניסיונו בהוראה ובהדרכה תרם וממשיך לתרום רבות לתלמידיו.
 
 
 
 
הרעיון ללמד נהיגה עלה מתוך מטרתם של בני הזוג לעבוד יחד, ובמקביל לשרת טוב יותר את קהל תלמידי הנהיגה. כיום אורי וצביה משלבים מכלול של שירותים: לימודי תיאוריה, נהיגה מעשית וסיוע מנהלי עם טפסים ועם רישיונות שונים שיש להשיג לצורך קבלת רישיון נהיגה.
 

שיעורי נהיגה שהם גם חוויה

 
בראש ובראשונה, אורי מעניק לכל אחד מתלמידיו את הבחירה בין לימודים ברכב ידני או באוטומטי. מעבר לזאת, חשוב לו שהשיעורים יעברו בכיף ובאווירה נינוחה, ובמידת הצורך ניתן לקבל גם שיעורים בשפה האנגלית. אורי וצביה עובדים גם עם אנשים שסובלים מליקויי למידה שונים .לימוד הנהיגה מותר על פי חוק החל מגיל 16 וחצי ומעלה. תלמידים רבים מתעניינים בלימודי הנהיגה אצל אורי וצביה בשל השילוב הנוח שבין לימודי תיאוריה והלימוד המעשי במקום אחד. השיעורים ניתנים באזור רעננה, הרצליה, רמת השרון וכל יישובי הסביבה. המטרה היא שכל אחד ואחת מהתלמידים יעברו את הדרך בהצלחה עד לקבלת הרישיון, והקניית כל הידע וכל המיומנויות הדרושים לנהיגה נכונה ובטיחותית. אורי שם דגש על הבנת סימני הדרך, קריאה נכונה של תמרורים, שמירה על ערנות, זיהוי סכנות פוטנציאליות והימנעות מהן.
 

שירותים מיוחדים

 

המרת רישיון זר – אורי נותן שיעורים לעולים חדשים, אשר צריכים לעבור מבחני רישוי כדי להמיר את הרישיון הזר שלהם ברישיון ישראלי. במידת הצורך, ניתן להעביר את השיעורים באנגלית.
 
שיעורי נהיגה ותיאוריה